Mükemmel hizmet, şiddetle tavsiye edilir!

Dave Hunt

Bir otel bulmamıza yardımcı oldu ve uygun fiyata havaalanına rahat bir ulaşım sağladı. Çok arkadaş canlısı, havalı adam!

Björn Just

Çok iyi hizmet, tüm sorulara yardımcı oldular. Tek şey, bir veya iki hafta önceden rezervasyon yaptırmak daha iyidir. Fethiye, Türkiye'de araba kiralamak isteyen herkese tavsiye ederim.

sid taha

Fethiye gezimiz sırasında bize çok yardımcı oldu! Fethiye çevresinde dinlendirici bir tatil için turlarına göz atın ve araç kiralayın.

Baris Ekin Onsoy

İstanbul'a iç hat uçuşlarımızı son dakikada rezerve etmemize yardımcı oldular, çok cana yakın ve yardımseverlerdi!

Mia

Fethiye'nin en iyi turizm acentesi! Kesinlikle tavsiye ederim.

Elif Mahyacilar

Çok cana yakın ve profesyonel hizmet gördük. VIP bizi otelden 10 dakika önce aldı ve güzel bir şekilde havalimanına götürdü. Herşey için çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ersoy Cakmak

Ertuğrul çok yardımcı oldu ve e-postaları geri gönderme konusunda oldukça hızlıydı. Transfer aracı zamanında, hatta biraz erken geldi. Benim için ayarladığı ada turu seyahatimin en güzel yanıydı. Şiddetle tavsiye edilir.

Susan Chappell

Hey, ne harika bir hizmet! Bir şeye ihtiyacın olursa git ve Maria's önündeki Lucky'yi gör. O harika, gerçekten yardımsever ve  güler yüzlü. Bu firmayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Ve Maria'daki G'yi de unutamam. En iyi adamlar, en iyi hizmet !

Nick H

Onları Dalaman havaalanına gidiş-dönüş taksi için kullandık, ayrıca onlarla birkaç geziye çıktık. Muhteşem hizmet, sevimli insanlar ... Lucky çok yardımsever ve arkadaş canlısıydı! Gelecek yıl Çalış'a geri dönüyoruz, onları tekrar havaalanına gidiş geliş yolculuğu ve turlar için kullanacağız.

daveclarke1208

Bu firmanın tüm turlarından keyif aldım çünkü, her şeyden önce, rehberleri çok saygı duyulası birisidir. Bu firma komisyon kazanmak için sizi diğerleri gibi fabrikalara yada mağazalara götürmüyor ve fiyatları normal. Bu firmayı, özellikle safari turunu tavsiye ediyorum; çok beğeneceksiniz ...

nejmh1981

İyi değerlendirmeleri okuduktan sonra onlardan bir araba kiraladım. Onları % 100 tavsiye ederim. Harika bir araba, bakımlı ve hiçbir gizli ücret yok. Personel de güzel, güler yüzlü.

Spenno1967

Her zamanki gibi - Mükemmel!

Üçüncü kez Fethiye Lovers'ı kullandık ve her zamanki gibi çok iyi bir değer olduğu ortaya çıktı. Havaalanında bizi bekleyen sürücü ve dönüş yolculuğu için otelden hızlı toplama. Çok güvenli ve nazik sürücüler ve kusursuz lüks araçlar - ne kadar tavsiye edilse az. 

wolverleywanderers

Son dönemdeki tecrübelerimizden ve yakından tanıdığımız kişilerin tecrübelerinden biliyoruz ki bu yıl transfer yapacak firmalarda sorunlar yaşandı. Fethiye Lovers'ı bir tavsiye üzerine denedik ve özel transferlerimiz bundan daha iyi olamazdı. Zamanında, çok rahat ve çok yetenekli ve güvenli bir sürücü.

Kedi2010

Altı yılı aşkın bir süredir sadece kendi özel transferlerim için değil, Türkiye'ye gelen arkadaşlarım için de Fethiye Lovers'ı kullandım. Bir kez bile beni hayal kırıklığına uğratmadılar. Hizmet tamamen güvenilir, tutarlı ve her zaman zamanında gelen nazik ve arkadaş canlısı sürücülerle.

Anyleven L

Ertuğrul'dan 24 saat önceden haber vererek bir araba kiraladık. Otelimize teslim etti ve her şeyi açıkladı.
Kiralama günlerinden sonra, arabayı 24 saat daha istediğimize karar verdik, Ertuğrul ile hızlı bir telefon görüşmesi yaptık ve her şey çözüldü. Bu acente size yardımcı olmak için her şeyi  yapar ve bir dahaki sefere Fethiye'de olduğumda kesinlikle tekrar kullanacağım. Ayrıca, denediğimiz diğer tüm kiralama acentelerinin fiyatını geçmeyi başardılar. Teşekkürler Fethiye Lovers ve Ertuğrul.

Deanmccamley

Dün Dalaman havaalanından otelimiz Sensatori Barut Fethiye'ye transferimiz oldu. Karşılayan beyefendi çok samimi ve profesyoneldi. Araç tertemizdi. Dezenfektan ve sıcaklık kontrol edildi. Yolda soğuk su verildi ve Türkiye hakkında güzel bir sohbet yapıldı. Tatilimize çok güzel bir başlangıç! Rezervasyon işlemi Ertuğrul aracılığıyla mükemmeldi ve bu şirketi tavsiye ederim ve kesinlikle tekrar kullanacağım. Harika, teşekkürler...

tjgfitness

Fethiye Lovers ile Ölüdeniz'den Kaş'a ilk kez transfer yaptık. Firma kaliteli hizmet vermektedir. Mükemmel durumda arabalar, siyah deri iç mekan, rahat koltuklar... Sürücü çok dakik. Genel olarak, gezi mükemmeldi.

F3383ZT_

Fethiye Lovers ile Ölüdeniz'den Kaş'a ilk kez transfer yaptık. Firma kaliteli hizmet vermektedir. Mükemmel durumda arabalar, siyah deri iç mekan, rahat koltuklar... Sürücü çok dakik. Genel olarak, gezi mükemmeldi.

F3383ZT_

Fethiye Lovers Seyahat Acentası, Çalış Plajı'ndan Dalaman havaalanı transferi rezervasyonu yaparken bana harika bir hizmet verdi. Sahile yaklaşık 200 metre uzaklıktaki Barış Manço Bulvarındaki ofislerini kullandım. Temsilci Lucky, çok arkadaş canlısı ve konuşması eğlenceli.

Wyliewabbit

Fethiye Lovers 'dan araç kiraladık. Servis mükemmeldi. Zamanında teslim alma ve bırakma noktasındaydılar. Araba tarif edildiği gibi, yepyeni ve dolu bir depo ile geldi. Tavsiye ederim.

Wun Fung C

5 yıldır hep Fethiye Lovers kullanıldı. En iyi hizmet, iyi fiyat ve çok güvenilir!

Madbaz

Çalış'ta ofisi olan Fethiye Lovers'ı kullanıyoruz. İçinde rahat deri koltuklar olan çok güzel, geniş araçları var. Bizi bununla alıyorlar ve arkada bagaj için çok yer var. Onları 8 yıldır havaalanı karşılama ve ayrıca araba kiralama için kullandık. Başka bir firma kullanmayı düşünmüyoruz.

Jacqui Harvey

Dalaman'dan Taşyaka'ya transferimi 'FETHİYE LOVERS' adına Nikkie aracılığıyla rezerve ettim ve geldiğimde kendimi biraz zor durumda buldum. Gece hiçbir şey düzeltilemese de ertesi sabah durum çözüldü. Çoğu şirket hatayı fark etmezdi ama siz fark ettiniz ve ardından hatayı düzeltmeye izin verilmesi konusunda ısrar ettiniz. Bu vesileyle mükemmel bir sonuç için Nikkie ve 'Fethiye Lovers'a teşekkür etmek ve olumsuzu olumluya çevirdikleri için onları tebrik etmek istiyorum. Artık hem işimi hem de benzer bir hizmete ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma tavsiyemi alacaksınız.

Fletch

15 yılı aşkın süredir transferlerimizde Fethiye Lovers Travel'ı kullanıyoruz. Detaylara dikkatleri rakipsizdir. Bebekler ve çocuklar için araba koltuğu sağlıyorlar, uçuş varış saatlerini düzenli olarak kontrol ediyorlar, her zaman zamanında geliyorlar ve araca bindiğinizde soğuk su veriyorlar. Biz de geçen yıl onlarla muhteşem bir Kapadokya gezisi yaptık, büyülü bir tur oldu. Şehrin üzerinde bir balon yolculuğu içeriyordu ve her dakikası hassasiyetle organize edildi. Daha azına razı olmayın.. onlar en iyisidir.

Oopsadaisy

Bu şirketi ikinci kez kullanıyoruz, ancak ilk kez havaalanı transferleri için. Uzun bir uçuştan sonra şık bir şekilde seyahat etmek ne büyük fark. Lüks araçlar, sizi gideceğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştıran çok cana yakın ve özenli personel. Uzun süreli bırakmalar yok, doğrudan kapıdan kapıya hizmet. Fiyat da harikaydı! Emre'nin geçen yıl bizi güzel Kalkan ve Kaş'a günübirlik bir geziye çıkarması ve bu yıl yine bizi güvenli bir şekilde havaalanına götürmesi için yeterince şanslıydık, o en iyisi! Harika bir profesyonel hizmet için teşekkür ederiz, bir dahaki sefere, yakında tekrar iletişime geçeceğiz!

Leisa D

Çalış'tan yeni döndüm ve ikinci kez havaalanı transferlerimiz için Fethiye Lovers'ı kullandık. Bir kez daha her iki yolculuk da her yönden birinci sınıftı - lüks araç, güvenli sürücü, bizi Dalaman havaalanında bekliyor ve dönüş için dakik - her iki yolculuk için de soğuk su sağlandı. Daha az ücret alan başka operatörler var mı bilmiyorum ama olsa bile yine de Ertuğrul ve ekibiyle kalırdık. Sağlanan diğer hizmetlerin de eşit derecede iyi organize edileceğinden kesinlikle şüphemiz yok. Ekim 2019'daki bir sonraki ziyaretimiz için (tabii ki) tekrar kullanacağız. Şiddetle tavsiye edilir.

wolverleywanderers

Havaalanı transferleri için son birkaç yıldır Fethiye Lovers'ı kullanıyoruz. İnanılmaz derecede verimli ve her zaman keyifli - ve daha da önemlisi - olmaları gereken zamanda her zaman yanınızdalar! Fantastik şirket - %100 tavsiye edilir.

Joyce C